Баштанська міська рада

ІІ (районний) етап обласних учнівських олімпіад із базових дисциплін серед учнів 3-4- х класів ЗЗСО району

Події

21 квітня 2018 року на базі Баштанської ЗОШ № 1 відбувся ІІ (районний) етап обласних учнівських олімпіад із базових дисциплін серед учнів 3- 4- х класів закладів загальної середньої освіти району.

Призові місця посіли такі учні:

3 клас

Українська мова та літературне читання :

І місце – Яворська Мілана, учениця Баштанської ЗОШ №1, учитель Рещіковець В.О.;

ІІ місце – Султанов Азіз, учень Доброкриничанської ЗОШ, учитель Коптєва І.А.;

ІІІ місце – Костенко Поліна, учениця Баштанської ЗОШ №1, учитель Костенко С.В. ;

ІІІ місце –Бондаренко Марія, учениця Явкинської ЗОШ, учитель Петракова А.В.

Математика:

І місце – Ватаманеску Дарія, учениця Явкинської ЗОШ, учитель Петракова Г.В.;

ІІ місце – Нечай Артем, учень Баштанської ЗОШ №2, учитель Іваніцька Т.М.;

ІІІ місце – Жуков Станіслав, учень Баштанської ЗОШ №1, учитель Рещіковець В.О.;

ІІІ місце – Смачило Ніколь, учениця Мар’ївської ЗОШ, учитель Красняник Н.В.;

ІІІ місце – Мальована Вероніка, учениця Лоцкинської ЗОШ, учитель Бойко О.В.

Природознавство:

І місце –Іляшенко Сергій, учень Баштанської ЗОШ №1, учитель Рещіковець В.О.;

ІІ місце –Пшиченко Марина, учениця Баштанської ЗОШ №1, учитель Рещіковець В.О.;

ІІІ місце – Засименко Анастасія, учениця Баштанської ЗОШ №2, учитель Борисенко О.А.

Англійська мова :

І місце – Бондаренко Ніка, учениця Баштанської ЗОШ №1, учитель Ширер Т.О.;

ІІ місце –Половчук Віктор, учень Баштанської ЗОШ №2, учитель Берко Г.М.;

ІІІ  місце – Паралюк Катерина, учениця Баштанської ЗОШ №1, учитель Сидорика Н.Є.;

ІІІ місце – Змієвський Костянтин, учень Баштанської ЗОШ №2, учитель Берко Г.М.

Курс «Я у світі»:

І місце – Булика Євгенія,  учениця Баштанської ЗОШ №1, учитель Костенко С.В.;

ІІ місце –Кірик Денис, учень Баштанської ЗОШ №1, учитель Драна А.В.;

ІІІ місце –Корсакова Наталія, учениця Баштанської ЗОШ №2, учитель Іваницька Т.М.

4 клас

Українська мова та літературне читання :

І місце –Гонта Катерина, учениця Баштанської ЗОШ №1, учитель Федченко Т.О.;

ІІ місце – Охрименко Крістіна, учениця Кашперо-Миколаївської ЗОШ, учитель Зелінська А.А.;

ІІ місце – Скрипка Поліна, учениця Баштанської ЗОШ №2, учитель Середич Н.Ф.;

ІІІ місце – Яковишен Максим, учень Доброкриничанської ЗОШ, учитель Коптєва І.А.;

Математика :

І місце –Гузєєва Валерія,  учениця Баштанської ЗОШ №1, учитель Домарацька Г.І.;

ІІ місце – Музиченко Олександр, учень Христофорівської ЗОШ, учитель Мазуренко Н.І.;

ІІ місце – Махно Станіслав, учень Привільненської ЗОШ, учитель Домашова З.В.;

ІІІ місце – Бондаренко Дарія, учениця Добренської ЗОШ, учитель Буслаєва Л.М.;

ІІІ місце – Співак Сергій, учень Баштанської ЗОШ №2, учитель Середич Н.Ф;

ІІІ місце – Прокопчук Сергій, учень Плющівської ЗОШ, учитель Боровик Т.В.

Природознавство:

І місце – Корсун Олексій, учень Баштанської ЗОШ №1, учитель Домарацька Г.І.;

ІІ місце – Якубовська Карина, учениця Доброкриничанської ЗОШ, учитель Коптєва І.А.;

ІІ місце –Бучек Юлія, учениця Плющівської ЗОШ, учитель Боровик Т.В.;

ІІІ місце – Апончук Ольга, учениця Виноградівської ЗОШ , учитель Кудряшова Н.С., Панчук Дмитро, учень Христофорівської ЗОШ, учитель Мазуренко Н.І.

Англійська мова:

І місце – Виговська Тіна, учениця Баштанської ЗОШ №1, учитель Гайдук М.М.;

ІІ місце – Сичов Олег, учень Баштанської ЗОШ №2, учитель Берко А.М.;

ІІІ місце – Пільгуй Дмитро, учень Старогороженської ЗОШ , Пацай В.В.;

ІІІ місце – Кульчак Анастасія, учениця Новоєгорівської ЗОШ, учитель Лук’янчук Н.П.

Курс «Я у світі»

І місце –Шистко Кирил, учень Баштанської ЗОШ №2, учитель Чорна О.А.

ІІ місце – Ткачук Владислав, учень  Баштанської ЗОШ № 1, учитель Федченко Т.О.;

ІІ місце –Вишневська Юлія, учениця Плющівської ЗОШ, учитель Боровик Т.В.;

ІІІ місце –Лукащук Богдан, учень Доброкриничанської ЗОШ, учитель Коптєва І.А.;

ІІІ місце – Масян Ірина, учениця Інгульської ЗОШ, учитель Сливка Н.Ю.

Щиро вітаємо переможців олімпіади та їх наставників!

Залишити відповідь