Баштанська міська рада

Голова об’єднаної громади привітав рятувальників Баштанщини

17 вересня працівники аварійно-рятувальних служб відзначають професійне свято.

Рятувальники Баштанщини – це самовіддані та небайдужі чужому горю люди. Жителі Баштанщини неодноразово були свідками їхньої професійної роботи під час ліквідації небезпечних пожеж, наслідків природних лих чи аварій.

Тож у День рятівника, 17 вересня, щоб привітати рятувальників Баштанщини, ветеранів, пенсіонерів завітали голова об’єднаної громади Іван Рубський, голова районної ради Анатолій Петров.

З вітальним словом до колег звернувся начальник Баштанського районного сектору ГУ ДСНС України у Миколаївській області Павло Петров, який зазначив, що рятувальники завжди готові до дій за призначенням і надалі прикладатимуть максимум зусиль задля збереження життя і здоров’я громадян.

За високі показники в службовій діяльності, сумлінне виконання посадових обов’язків, проявлені героїзм та самовідданість були заохочені працівники підрозділів районного сектору ГУ ДСНС у Миколаївській області.

Із професійним святом привітав працівників аварійно-рятувальних служб, пожежників та працівників інших формувань цивільного захисту голова об’єднаної громади Іван Рубський, який подякував їм за самопожертву та вірність присязі.

Вогнеборців вшанував і голова районної ради Анатолій Петров, який зупинився на ініційованих державою реформах служби надзвичайних ситуацій.

Також рятівників привітав Андрій Могилко, котрий подякував за їх діяльність, самопожертву та врятовані життя.

Рятувальників, які професійно виконували завдання, проявили відвагу у виконанні службових обов’язків, нагородили почесними грамотами міської та районної рад, райдержадміністрації.

Залишити відповідь