Баштанська міська рада

Фінал обласного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Art-mix»

2 червня в Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі відбувся грандіозний фінал обласного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Art-mix».

Директор центру Наталія Баштова відмітила високий рівень підготовки учасників, їх завзяття та прагнення перемоги.

Кожного року наш фестиваль набирає обертів. Колектив центру постійно відслідковує міжнародні культурні події та втілює найуспішніші творчі практики. Фестиваль молодий і нам є ще до чого прагнути. Радує те, що ми вийшли на такий рівень, коли тисячі маленьких зірочок мріють показати свій талант саме на нашій сцені. Вважаю це дійсним показником і щаслива, що наша ініціатива стає масштабною з кожним учасником, — поділилася подробицями Наталія Баштова.

На урочисту церемонію відкриття завітали депутат Миколаївської обласної ради, голова постійної депутатської комісії з питань культури, освіти й науки, сім’ї та молоді, спорту Надія Іванова та начальник управління з питань культури, національностей та релігій Михайло Димитров.

Я впевнена, що на цьому фестивалі зібралися кращі вихованці художніх студій, найкреативніші діти нашої області. Неймовірно рада бачити стільки усміхнених та щасливих облич у цьому залі. Ви всі вже є переможцями, тому що взяли участь у цьому масштабному фестивалі. Впевнена, що ви чудово проведете час та знайдете нових друзів. Сподіваюсь, що й надалі ваш талант прославлятиме Миколаївщину та усю Україну! — виразила підтримку творчим починанням юних дарувань Надія Іванова.

Михайло Димитров привітав усіх гостей із Днем захисту дітей та побажав удачі всім учасникам фестивалю.

Миколаївський обласний центр народної творчості підготував для учасників та гостей дійства безліч приємних сюрпризів під час урочистої церемонії відкриття. Серед них — виступи вокальної студії «Fresh Time» та театру світла «Light show». Однією з несподіванок став різнокольоровий дощ повітряних кульок, який вразив усіх гостей дійства.

Журі фестивалю було представлено провідними діячами культури та мистецтв, серед яких директор музичної школи № 5 Лариса Столярова, директор фестивалю, заслужена артистка України Наталія Баштова, керівник вокальної студії «Alter-ego», учасниця проекту «Голос країни» Олександра Казакова, головний спеціаліст управління культури Миколаївської облдержадміністрації Анжела Дорош, керівник зразкового вокального ансамблю «Fresh time», учасниця проекту «Голос країни» Катерина Тихонова, керівник народного творчого об’єднання «Прибужжя», заслужений працівник культури України Валентина Кривцова, майстер творчого об’єднання «Прибужжя», лауреат премії ім. М. Аркаса Єлизавета Козирєва, член правління Миколаївського творчого осередку Національної хореографічної спілки Світлана Леоненко, магістр хореографії, викладач МФ КНУКіМ Катерина Гошенко, провідний методист із хореографії МОЦНТ Анатолій Кривошей, майстер спорту України зі спортивної акробатики, балетмейстер Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру Олена Лисенко.

Насичена конкурсна програма фестивалю проходила на трьох головних локаціях.

На сцені Великого залу театру змагалися юні вокалісти. Кожен із них намагався якомога яскравіше проявити себе та «взяти» всі ноти. Учасники «співочої» категорії вражали членів журі видовищністю та режисурою своїх творчих виступів, неординарністю костюмів і, звичайно, силою голосу. Вокалісти виконували пісні з найрізноманітніших жанрів: від народних композицій до сучасних зарубіжних хітів.

У Малому залі свої піруети демонстрували хореографічні колективи. Контемп, гопак, бальна програма, а також безліч інших танцювальних стилів були представлені в даній категорії.

Умільці декоративно-прикладного мистецтва зручно розмістилися у фойє театру та прийнялися створювати власні творчі композиції, на виконання яких в учасників було рівно 2,5 години конкурсного часу. «Квітка папороті» стала темою категорії та лейтмотивом усіх художніх робіт. Хлопці та дівчата власноруч створювали витвори в техніках батик, ліплення, вітраж, живопис та інших.

Обласний фестиваль дитячоі та юнацької творчості “Art-mix” – яскраве та незабутнє свято для всіх конкурсантів. Дякуємо організаторам за чудовий захід та позитивні емоції. Кожен учасник був нагороджений Дипломом, цінними дарунками та смаколиками.
Конкурсанти змагалися в номінаціях
вокал, хореографія та декоративно-прикладне мистецтво.
Тож, вітаємо з перемогою зразковий хореографічний колектив «Славія», який отримав Гран-прі конкурсу, учасницю народної студії образотворчого мистецтва «Кольори веселки» Олену Бублик та її керівника Елена Козявко – з Гран-прі, учасницю народної студії образотворчого мистецтва «Веселі акварелі» Ярославу Бєлосвєт, керівник Людмила Бєлосвєт з Христофорівки – 1 місце, за ІІ місце – Поліну Євдокімову (кер. Олена Козявко) та Дениса Матвійчука (кер. Володимир Крамаренко), за ІІІ місце – Анастасію Кротову (кер. Володимир Крамаренко) , Анну Ракітіну (кер. Наталья Ракитина) яка отримала ще й Приз Глядацьких симпатій.
Дякуємо керівникам та діткам за талант, за клопітку працю, старання та творчість. Наші діти розумні й талановиті, вони вже тепер, в такому юному віці, прославляють рідний край численними перемогами на різних конкурсах, а це для них і для нас – запорука майбутнього успіху. Бажаємо ім натхнення та подальших творчих злетів!!!

Залишити відповідь