Баштанська міська рада

Фестиваль дружин юних пожежних

22 березня у м. Снігурівка стартував перший зональний етап цьогорічного обласного Фестивалю Дружин юних пожежних. До заздалегідь визначеного місця прибули команди з Баштанського, Снігурівського, Новобузького, Казанківського, Березнегуватського районів.
Змагалися учасники у двох конкурсах: «Домашнє завдання», тема якого цього року «Безпечний спосіб життя – дорога у щасливе майбуття», «Плакат соціальної реклами», який готували напередодні, та висвітлювали тему «Прожити одне життя – врятувати тисячі!»
В другому конкурсі, в творчих виступах, учасники намагалися донести до усіх присутніх у залі основні аспекти безпеки життєдіяльності: причини виникнення пожеж, правила безпеки з вибухонебезпечними предметами, поведінка на водних об’єктах та інші.
Баштанський район представляла команда «Екстрім» учнів Баштанської гімназії на чолі з керівниками команди Кучер В.Ю. та Ночовською С.В. За результатами змагань кожній дитині та керівникам команд вручили грамоти.
Висловлюємо слова вдячності директору Баштанської гімназії Гапішко С.В., керівникам команди Кучер В.Ю. та Ночовській С.В. за співпрацю, розуміння та творчій підхід у підготовці до фестивалю.

Залишити відповідь