Баштанська міська рада

Екскурсійна подорож до Дня Захисту Дітей

31 травня,  напередодні Дня захисту дітей, учні 5-го та 7-го класів здійснили екскурсійну поїздку  в місто Миколаїв до приватного акціонерного товариства «Лакталіс-Миколаїв». Керівником екскурсії були Г.І. Задорожна, Т.В. Троїцька, В.В.  Сербіна.  Учні мали змогу познайомитись із технологією переробки молока і виготовлення корисних молочно-кислих продуктів. Під час екскурсії діти поглибили свої знання з біології, а саме: які досягнення біотехнологій застосовуються в харчовій промисловості. Діти побачили, як виготовляються різноманітні молочні продукти, дізнались, що для виготовлення різних продуктів використовують різні штами бактерій, побачили, в яких умовах працюють люди на такому величезному автоматизованому заводі.

Велике враження справив різноманітний асортимент продукції (бабусин сир, глазуровані сирки, йогурти, сиркові десерти, сметана). Екскурсія була цікава, незвичайна, пізнавальна, а також дала можливість учням отримати певні профорієнтаційні знання у сфері харчової промисловості, що дозволять їм у майбутньому використати їх під час вибору професії.

Ми вдячні Т.ЮТимчій, колишній випускниці нашої школи, за сприяння та допомогу в організації екскурсії до ПАТ «Лакталіс-Миколаїв». Також дякуємо за підтримку з наданням шкільного автобуса відділу освіти, директору Баштанської школи, водієві Л.О. Золотарю .

Відпочинок продовжився на Нижньому Бамі м. Миколаїва, де нас чекало двоповерхове судно “Любов Іванова” . Комфортний прохолодний салон, столики, приємна музика для відпочинку, солодкі напої та морозиво. В такій атмосфері з вітерцем та посмішками ми розглядали береги річки Південного Бугу. На верхній оглядовій палубі відкривався  ще ширший краєвид.
На завершення діти відвідали мальовничий відпочивальний парковий комплекс з різними ігровими атракціонами.
Усі залишилися задоволені!

Залишити відповідь