Баштанська міська рада

Добрі справи

Події

17 березня депутат обласної ради Г.І. Рубський та Баштанський міський голова І.В. Рубський разом з підприємцями міста Миколаєва відвідали Привільненську школу-інтернат, яка знаходиться в селі Привільне Баштанського району.
У ході зустрічі депутат обласної ради поцікавився умовами, у яких живуть і навчаються діти, визначив проблематику та  познайомився з керівництвом. Напередодні депутат повідомив своїм знайомим, що планує побувати в даному навчальному закладі. Лише за день вони зібрали близько 40 іграшок, які роздали дітям в інтернаті. Також кожен з 92 вихованців закладу отримали солодкі подарунки.
«Ви навіть не уявляєте, яку непідробну радість випромінювали їхні обличчя. Все це наштовхнуло мене на думку ініціювати акцію «Дітям від дітей». Якщо у вас вдома є іграшки, дитячий одяг, розвиваючі ігри, олівці, фарби, якими ви та ваші діти можуть поділитися з дітками, які не мають сім’ї, які забули або не знають, що таке батьківська турбота і ласка, звертайтеся, телефонуйте. І якщо ми з вами зробимо хоч одну дитину хоч трішки щасливішими, ми зробимо велику справу», – наголосив Геннадій Іванович.
Контактний телефон: +380 63 375 8983

Залишити відповідь