Баштанська міська рада

До уваги представників малого та середнього бізнесу Баштанщини!

26 квітня 2018 року о 10.00 у конференц-залі Готелю «Інгул», що за адресою: вул. Адміральська, 34, м. Миколаїв, відбудеться тренінг на тему: «Лізинг: особливості послуги та переваги для клієнта».

Запрошуємо всіх охочих взяти участь у заході.

Тренінг проводиться консультантом Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» Оленою Сухенко, яка має багаторічний досвід консалтингу в сфері фінансів, оцінки ризиків, кредитування та лізингу.

Даний тренінг буде зосереджений на практичних інструментах та прикладах залучення коштів для розвитку бізнесу малих та середніх підприємств, а тому буде корисним тим, кого цікавить наступне:

 • Як оптимізувати грошові потоки та отримати обладнання для збільшення прибутку?
 • Як розрахувати вартість грошей в часі та визначити оптимальну вартість ресурсу?
 • Як отримати податковий кредит на 100% вартості при сплаті лише авансу?
 • Що є вигідною альтернативою банківському кредиту?
 • Новий інструмент фінансування, яким користуються 43% малого та середнього бізнесу в Європейському Союзі.
 • Як отримати обладнання та мати привабливий баланс для банків?

 

Програма тренінгу:

 1. Особливості лізингу.
 2. Відмінність лізингу від кредиту.
 3. Переваги для лізингоодержувачів.
 4. Облік лізингу (інструкції для бухгалтера).
 5. Огляд типових об’єктів лізингу:
 • Лізинг легкових та вантажних автомобілів;
 • Лізинг сільськогосподарської техніки;
 • Лізинг обладнання.

 

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечують роздатковими навчальними матеріалами та харчування учасників.

 

Критерії відбору: Ми шукаємо високо мотивованих керівників та бухгалтерів малого та середнього бізнесу, фізичних осіб – підприємців, що мають бажання застосовувати на практиці знання та розвивати власний бізнес.

 

Просимо зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/opmXxM

Участь буде підтверджено кожному учаснику особисто.

 

В разі виникнення запитань просимо Вас звертатись до Василя Павлишинця,

менеджера ВГО «НАСДСУ»; 097 937 88 66; doradaukraine@gmail.com.

 

Про НАСДСУ

Метою діяльності Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України є сприяння покращенню добробуту сільського населення та розвитку сільської місцевості через підвищення рівня знань і вдосконалення практичних навичок сільського населення та сільськогосподарських товаровиробників, задоволення та захист соціальних, економічних, фахових та інших спільних інтересів членів Асоціації. Додаткову інформацію про роботу Асоціації можна отримати за адресою: http://dorada.org.ua/

Сторінка  в Facebook  https://www.facebook.com/NAAASUkraine/

e-mail: doradaukraine@gmail.com

 

Про Проект «Трансформація фінансового сектору в Україні»

Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу різним країнам світу протягом 50 років. В Україні допомога з боку USAID зосереджується на трьох напрямках: охорона здоров’я та соціальний перехід, економічне зростання, демократія та врядування. Починаючи з 1992 року, USAID надало технічної та гуманітарної допомоги Україні на суму 1,8 млрд. доларів США. За додатковою інформацією щодо програм USAID в Україні просимо звертатися до Управління зв’язків з громадськістю та комунікацій USAID за телефоном: +38 (044) 521-5753 або завітати на наш веб-сайт: http://ukraine.usaid.gov.

Мета Проекту «Трансформація фінансового сектору» (жовтень 2016 року – грудень 2020 року) – допомогти перетворити фінансовий сектор України на прозору, справедливу та диверсифіковану систему, яка підтримує підприємства всіх розмірів та слугує потребам людей. Проект підтримує реформування фінансового сектору в Україні та надає допомогу за такими напрямами: підвищення довіри до банківського сектору; розширення доступу до фінансів у небанківському фінансовому секторі; розширення застосування електронних фінансів; реформування пенсійної системи; а також інформаційно-освітня робота з вразливими групами населення для збільшення їхнього залучення до фінансових ринків.

За додатковою інформацією щодо Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» та його діяльності, просимо звертатися до Групи Проекту з комунікацій та зв’язків з громадськістю за телефоном: +38 0442370210

Сторінка Проекту в Facebook  https://www.facebook.com/FSTProject/

 

Про Асоціацію «Українське об’єднання лізингодавців» (УОЛ)

Створена в 2005 році як добровільний союз  професійних учасників ринку лізингу, який об’єднує провідні компанії галузі на засадах партнерства, відкритості, прозорості та створення сприятливих умов для клієнта-лізингоотримувача.

Профоб’єднання є неприбутковою організацією згідно з чинним законодавством України. Асоціація активно працює над виконанням статутних завдань, спрямовує зусилля на примноження свого потенціалу, а її місією являється побудова цивілізованого , прозорого, європейського ринку лізингу в Україні.

З метою розвитку міжнародних зв’язків УОЛ вступила 2005 року до Федерації LEASEUROPE (до якої входять 47 національних Асоціацій європейських країн – 92% європейського лізингового ринку).

Асоціація ґрунтується на засадах відкритого членства – повного для професійних учасників ринку та асоційованого для нелізингових компаній. Вищим органом управління є загальні збори, а в період між ними управління справами покладено на Раду директорів Асоціації.

Компанії, що входять до УОЛ репрезентують понад 80% загальноукраїнського лізингового портфеля.

Сторінка  в Facebook  www.facebook.com/leasingUkraine

 

Залишити відповідь