Баштанська міська рада

До уваги членів виконавчого комітету!

 

20 вересня 2018 року о 900 у приміщенні міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету міської ради з таким порядком денним:

  1. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт Плющівського закладу дошкільної освіти №13 «Пролісок» по вул. Садова, 58 в с. Плющівка Баштанського району Миколаївської області».
  2. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Реконструкція нежитлового приміщення під адмінприміщення Новоєгорівського територіального органу по вул. Лесі Українки, 38 в с. Новоєгорівка, Баштанського району, Миколаївської області».
  3. Про передачу майна комунальної власності Баштанської об’єднаної територіальної громади з балансу Баштанської міської ради на баланс відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Баштанської міської ради.
  4. Про передачу майна комунальної власності Баштанської об’єднаної територіальної громади з балансу Баштанської міської ради на баланс та в оперативне управління КП «Добробут».
  5. Про списання майна комунальної власності Баштанської об’єднаної територіальної громади.
  6. Про затвердження системи енергетичного менеджменту (енергоменеджменту) та енергетичного моніторингу (енергомоніторингу) в бюджетній сфері Баштанської об’єднаної територіальної громади.
  7. Про надання дозволу на дарування житлового будинку.
  8. Про надання дозволу на продаж ½ частки житлового будинку.
  9. Про накладення адміністративних стягнень за статтями 197, 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
  10. Різне.

Виконавчий комітет міської ради

Залишити відповідь