Баштанська міська рада

Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

Події

22 червня 1941 ‒ одна з найсумніших дат в історії ‒ початок німецько-радянської війни. У цей день ми сумуємо за трагічним подіями і ще раз згадуємо героїчні подвиги тих, хто навіть у ті важкі часи знаходив у собі сили боротися і залишатися справжньою Людиною.

Цього дня  у селі Новоєгорівка на Пагорбі Слави відбувся захід, присвячений Дню Скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні, в якому взяли участь діти 8-14 років.

Діти дізналися, що 22 червня 1941 року розпочалась найжахливіша війна в історії нашого народу. Цей день уособлює героїзм, силу духу й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів. Віддати данину пам`яті тим, хто не повернувся з війни, сивочолим ветеранам, що здолали фашизм, вдовам, дітям війни – священний обов’язок всіх цивілізованих людей незалежно від їх політичних уподобань. Тож згадаймо цей день у думках і молитвах кожного, хто поклав своє життя на вівтар боротьби за перемогу у Другій світовій війні. Вічна та світла їм пам’ять.

Наприкінці заходу відбулося покладання квітів до братських могил загиблих воїнів.

Організатори заходу будинок культури та сільська бібліотека.

Детальніше на сторінці у Фейсбук «Культурне життя Новоєгорівкаи» https://www.facebook.com/groups/174627239848326/

 

Залишити відповідь