Баштанська міська рада

Дитинства щаслива пора в Новосергіївському територіальному органі

Першого дня літа в Україні, як і в усьому світі, відзначається Міжнародний день захисту дітей. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість, надія та опора. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Ми, дорослі, прагнемо, щоб діти зростали здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
Тож і в Новосергіївському територіальному органі не забули про дитяче свято. Директор ЗДО № 11 «Джерельце» Галина Федорівна Бригінець спільно з завідуючою сільським Будинком культури Наталією Петрівною Івановою та завідуючою сільською бібліотекою Тетяною Василівною Кучеренко організували для дітей справжнє свято.

Дітей зібрали в приміщенні сільського Будинку культури, де вони з нетерпінням чекали на початок свята. Святковий захід розпочала Наталія Петрівна, оголосила план заходів на день та провела з ними цікаві конкурси, загадувала різноманітні загадки. Свято було продовжено Галиною Федорівною та Тетяною Василівною, які проводили цікаві вікторини, ігри, розваги та змагання між командами. Діти із задоволенням брали участь в безпрограшній лотереї, у конкурсі «малюнку на асфальті», танцювали та співали. Діти отримали безліч позитивних емоцій від проведених заходів і відчули турботу дорослих про них. По закінченню свята для дітлахів був організований солодкий стіл, де їх частували цукерками, печивом та солодкою негазованою водою.
На святі були присутні гості депутати міської ради Сотнікова Т.В., Кучеренко Т.В., та т.в.о.старости Чернова С.М., які привітали дітей з цим теплим святом. Кожна дитина отримала за участь у святі маленькі призи та подарунки.
Свято було підготовлено сільським Будинком культури спільно з ЗДО № 11 «Джерельце» та сільською бібліотекою за підтримки Баштанської міської ради та ПП Сотнікової Т.В.

Залишити відповідь