Баштанська міська рада

Дев’ятикласники отримали свій перший головний документ

У п’ятницю, 8 червня, 14 учнів дев’ятого  класу Новоєгорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів отримали свій перший головний документ –  Свідоцтво про базову загальну середню освіту. В присутності всіх вчителів у святковій обстановці директор школи Н.М. Шевчук привітала всіх учнів та вручила документи. Слова привітання прозвучали від першої вчительки Л.Ю. Козирєвої, яка зберегла і роздала кожному випускнику  твори з початкової школи, в яких маленькі на той час школярі писали, що вони зроблять , коли виростуть. Розчулилися дівчата , переглядаючи фоторепортаж про шкільні роки, де кожен пізнавав себе у різних заходах, що проводилися в школі. Особливою була мить вручення документа про освіту для Софії Жмури– свідоцтво з відзнакою. Дівчина протягом дев’яти років старанно та наполегливо здобувала знання, брала участь у різноманітних олімпіадах та конкурсах, активістка в школі , талановита і дуже відповідальна.:

Вітальні слова на адресу учнів линули від класного керівника  Н.В. Галай і побажання від  вчителів, які крокували разом з ними протягом дев’яти років.

Відрадно те, що 11 учнів уже виявили бажання продовжувати навчання в рідній школі, щоб здобути повну середню освіту, а решта спробує свої сили, вступаючи до закладів I й II рівня акредитації.

Тож нехай щастить всім у продовженні навчання! А зараз веселого літнього відпочинку!

                                 Педагог-організатор          Лілія Танасюк

 

Залишити відповідь