Депутати

з/п

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена) по батькові (за наявності) депутата Місце роботи(заняття) Округ
1 Жигалкін Петро Іванович ПП« Хлібороб», головний агроном №1 м. Баштанка, вулиці: Заводська, Затишна, Шевченко, Привільненська, Олега Кошового

 

2 Грицюк Віталій Анатолійович  

ПрАСК «Провідна» керівник центру продажів та обслуговування

клієнтів м.Баштанка

№2 м. Баштанка, вулиці: Горького, Яновського, провулок ім.Кобзаря, провулок Перемоги, Вишнева, Головського, Коцюбинського, Генерала Плієва.

 

3 Заболотня Лідія Іванівна Баштанська міська рада, Інспектор по роботі з громадськістю №3 м. Баштанка, вулиці: Баштанської республіки 1-45, Маяковського 1-17, Театральна1-85, Ярослава Мудрого, Садова.

№16 м.Баштанка вулиці: Баштанської республіки 47-129, Агєєва, Бойченко

4 Савчук Михайло Іванович Тимчасово не працює №4 м.Баштанка,вулиці:Східна, Бондаренко, Васляєва, Василя Єрешко, Космонавтів, 8Березня, Героїв.

 

5 Гапішко Світлана Володимирівна  

 

Баштанська гімназія Баштанської районної ради, Директор

 

 

№5 м. Баштанка, вулиці: Миру, 1Травня, Чкалова, Дружба народів, Грушевського, Гребенюка, Богдана Хмельницького, Івана Франка.

 

6 Гомерська Інна Петрівна Баштанський районний центр зайнятості, Головний спеціаліст-бухгалтер відділу бухгалтерського обліку №6, №7 м. Баштанка, вулиці: Набережна1-17, Захисників Вітчизни 1-73, Соборна 41-73, М.Аркаса 3-66, 1Поперечна, 2Поперечна, 3Поперечна, 4Поперечна, Молодіжна 1-48, Шкільна 1-27.
7 Олійник Ігор Олександр ФОП Олійник І.О. №6, №7 м. Баштанка, вулиці: Набережна1-17, Захисників Вітчизни 1-73, Соборна 41-73, М.Аркаса 3-66, 1Поперечна, 2Поперечна, 3Поперечна, 4Поперечна, Молодіжна 1-48, Шкільна 1-27.
8 Рубський Олексій Іванович Товариство з обмеженою відповідальністю «ПаритетФінанс», Директор №8 м. Баштанка, вулиці: Августини Півень, Реца 54-115, Гагаріна 1-73А, Українська 80-125, 1Продольна, 2Продольна, 3Продольна, 4Продольна, Ювілейна 88-104, Соборна 1-39.

 

9 Онищук Володимир Іванович Приватне сільськогосподарське підприємство «Корона», Директор №9 м. Баштанка, вулиці: Желєзного, Промислова 17-72, Олександра Сизоненка 49-164
10 Майданов Віктор Володимирович Баштанська райдержадміністрація, Державний реєстратор №10 м. Баштанка, вулиці: Спеціалістів, Берегового, Промислова 3-18, Реца 1-52.
11 Луценко Людмила Іванівна Пенсіонерка №11 м. Баштанка, вулиці: Гагаріна 72-109, Українська 2-91 , Олександра Сизоненка 1-98А
12 Раєвський Дмитро Олегович Тимчасово не працює №12 м. Баштанка, вулиці: Молодіжна 50-88, Шкільна 20-67, 9 Травня, 5 Поперечна ,6 Поперечна, 7 Поперечна, 8 Поперечна, 9 Поперечна, Миколи Аркаса 63-92 ,Соборна 40-125, Набережна 18-38А, Захисників Вітчизни 74-106, 40 років Перемоги, Сагайдачного, Генерала Пушкіна, Енергетиків
13 Смульський Микола Іванович Фізична особа-підприємець №13 м. Баштанка,вулиці: Яблунева, Лугова, Інгульська, Грушева, Волошкова, Ватутіна

 

14 Семеліт Алевтина Володимирівна Баштанська дитяча музична школа, викладач №14 м.Баштанка,вулиці Полтавська 1-16, Андрія Гладкова, Свободи, Квітнева

 

15 Костюк Віталій Миколайович Фізична особа-підприємець  

№15 м.Баштанка,вулиці:  Гідності, Європейська, Степова, О. Гапішко, Спортивна,Пров. Пожежний, Ювілейна 2-76.

№18 Баштанський район, село Добре.

 

 

16 Зюзько Ганна Станіславівна Пенсіонерка №17 Баштанський район, селище Андріївка, село Зелений Яр, село Трудове, село Шевченко

 

17 Фігура Лариса Володимирівна Новоєгорівський СБК, Директор №19  Баштанський район, село Новоєгорівка.

 

18 Назаров Валерій Дмитрович тимчасово не працює №20 Баштанський район, село Новоіванівка, село Київське, село Старосолдатське.

 

19 Осадчий Олег Вікторович Новоіванівська загальноосвітня школа, вчитель №20 Баштанський район, село Новоіванівка, село Київське, село Старосолдатське.

 

20 Бронза Олег Володимирович Тимчасово не працює №21 Баштанський район, село Новопавлівка, село  Зелений Клин.

 

 

21 Кучеренко Тетяна Василівна Новосергіївська  сільська бібліотека філія Баштанської ЦБС, Новосергіївська ЗОШ I-II ступенів, Вчитель №22 Баштанський район, село Новосергіївка, село Горожене, село Зелений Гай, село Новогорожене, село Тарасівка.
22 Сотнікова Тетяна Василівна Фізична особа – підприємець №22 Баштанський район, село Новосергіївка, село Горожене, село Зелений Гай, село Новогорожене, село Тарасівка.
23 Сухарь Володимир Михайлович Фізична особа-

підприємець

Сухарь В.М.

№23 Баштанський район, село село Піски,село Костянтинівка.

 

24 Таранкова Світлана Володимирівна Плющівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Директор №24 Баштанський район, село Плющівка, село Новогеоргіївка, село Одрадне, село Шляхове.
25 Мазуренко Олександр Григорович Христофорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Директор №25 Баштанський район, село Христофорівка
26 Кривенко Максим Іванович Тимчасово не працює №26 Баштанський район, село Явкине, село Червоний Став.
Переглядів 211