Баштанська міська рада

День Землі в Плющівській школі

Події

З 23 квітня по 05 травня 2018 року у Плющівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів проходить декада біології та екології, приурочена Всесвітньому Дню Землі, яка організована вчителями природничого циклу.

Починаючи з 1971 року у багатьох країнах світу відзначають Міжнародний день Землі. Перша успішна громадська акція цього дня пройшла у США 22 квітня у 1970 році. А майже століття перед тим, у 1872 році у штаті Небраска (США) секретарем території Джоном Мортоном було запропоновано провести день, що був присвячений озелененню території. Під час першого святкування жителями штату було висаджено понад мільйона дерев. Після такої вдалої масштабної акції цей день було названо «Днем дерев». У 2009 році Генеральною асамблеєю ООН 22 квітня було проголошено Міжнародним днем Матері-Землі.

Заходи, що проводяться у ці дні, спонукають усіх жителів світу проявляти більше уваги до навколишнього середовища нашої планети.

В рамках першого тижня у нашому закладі пройшла загальношкільна лінійка «Земля – наш спільний дім» та флешмоб «Змінюй себе, а не планету!» (малюнки на асфальті).

25 квітня вулицями села проведено екологічний марафон «День без авто» за участі учнів з 2-го по 11 клас. Школярі з учителями на велосипедах, роликах та учасники масового забігу продемонстрували усім жителям Плющівки, як можна зберігати навколишнє середовище.

Учні прибрали і прикрасили подвір’я навчального закладу. А для вихованців початкової школи класні керівники провели годину спілкування на тему «День Землі».

З метою формування ціннісного ставлення до людини і природи організована еколого-патріотична акція «Спаси планету ‒ допоможи іншому»: у спеціальні контейнери діти збирають кришечки з пластикових пляшок. Ця справа, що є своєрідним відгуком на біль воїнів АТО, які потребують протезування, мобілізувала всіх учнів до щоденних активних дій.

Заходи продовжилися екологічним марафоном «Здай батарейку – врятуй планету!». Задля підвищення ефективності вирішення проблеми збору відпрацьованих батарейок роботу розпочато з просвітницької діяльності, яка спонукала б кожного на відмову від споживацького підходу до природи, вибору екологічно виправданих дій, збереження здорового оточуючого середовища.

Світлана Таранкова,

директор Плющівської ЗЗСО

Залишити відповідь