Баштанська міська рада

День захисту дітей в Новопавлівці

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбот а про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків.

Закликаємо усіх сьогодні кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно  стануть гордістю України.

В рамках відзначення цього свята в Новопавлівці провели святковий захід, в програмі якого був творчий конкурс «Стань зіркою». Малеча мала змогу виявити свої таланти в двох номінаціях «Вокал» та «Поезія». Також діти приймали активну участь в різноманітних рухливих конкурсах та іграх. Зі щирими словами вітання до маленьких новопавлівців звернулися т.в.о.старости Новопавлівського ТОВК Л.М.Рошиор та депутат Баштанської міської ради О.В.Бронза.

Завдяки матеріальній допомозі Оганесян А., Гусєва О.А., Бронзи О.В., Щербини Д.М., СворЩороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини та рідний край.
У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків.
Закликаємо усіх сьогодні кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.
В рамках відзначення цього свята в Новопавлівці провели святковий захід, в програмі якого був творчий конкурс «Стань зіркою». Малеча мала змогу виявити свої таланти в двох номінаціях «Вокал» та «Поезія». Також діти, брали активну участь в різноманітних рухливих конкурсах та іграх. Зі щирими словами вітання до маленьких новопавлівців звернулися т.в.о.старости Новопавлівського ТОВК Л.М.Рошиор та депутат Баштанської міської ради О.В.Бронза.
Завдяки допомозі Оганесян А., Гусєва О.А., Бронзи О.В., Щербини Д.М., Сворін О.В., Кучеренка О.О., Пономаренка Р.В. діти мали змогу поласувати солодощами.
Можемо з упевненістю сказати, що свято вдалося.

Залишити відповідь