Баштанська міська рада

День матері в міському культурному центрі

Події

12 травня зворушливе свято з нагоди Дня матері відбулося в міському культурному центрі. Його учасники зібралися, щоб висловити свою любов і шану найдорожчій людині – рідній неньці, подякувати їй за любов і турботу, а також привітати всіх жінок і побажати їм здоров’я, щастя і Божого благословення.

Ініціаторами й організаторами заходу були вихованці та керівники гуртків культурного центру та дитячої музичної школи, які підготували та провели незабутній захід.

На свято запросили мам, бабусь, рідних, котрі бурхливими оплесками підтримували виступаючих та брали участь у різних конкурсах. На святі також були присутні депутат міської ради В.В. Майданов, директор музичної школи О.М. Сушицький, головний бухгалтер відділу культури та туризму виконавчого комітету міської ради Н.В. Сидорика.

В програмі були вірші, пісні, танці, сценки, конкурси, запальний танцювальний батл між мамами та дітьми.

Звісно, на сцені не було відомих акторів, зіркових співаків чи майстрів хореографії, для яких те, що вони роблять, є їх повсякденною справою та професією. Але те, що продемонстрували діти, – результат їх безперечного таланту, важкої праці та наполегливості.

Гарним та приємним завершальним акордом заходу стало вручення дітьми власноручно виготовлених листівок і квітів усім присутнім матерям.

Юні учасники заходу отримали солодощі, які для них підготувала міська рада та депутат міської ради В.В. Майданов.

 

Залишити відповідь