Баштанська міська рада

Сюрприз від депутата

Приємним сюрпризом для учнів Баштанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 на весняних канікулах стала поїздка до міста Миколаєва . Щасливі хвилини подорожі подарував школярам народний депутат України Андрій Олексійович Вадатурський.
Учні прогулялися весняними вулицями Миколаєва, відвідали Миколаївський обласний краєзнавчий музей, який розміщений в одній з колишніх казарм флотського екіпажу – пам′ятці архітектури національного значення. Краєзнавчий музей «Старофлотські казарми» – це місце, де зустрічається сьогодення і минуле. Миколаївські землі завжди відрізнялися широкою етнографією, тому в музеї школярі ознайомилися з експонатами , що належать першим поселенцям наших країв. Серед них знаходяться предмети побуту, знайдені при розкопках древнього грецького міста Ольвія. Також учні познайомилися з культурними цінностями національних меншин, що населяють Миколаївську область. У музеї представлено розмаїття тваринного та рослинного світу. Опудала тварин і птахів, гербарії, колекції мінералів зайняли свої місця під склом. Вихованці із задоволенням слухали екскурсовода, з цікавістю розглядали експонати. Яскраві враження від почутого, підкріплені старовинними етнографічними пам′ятками, світлинами, а також різноманіття експонатів ще раз переконали маленьких глядачів у тому , що вони живуть у краї з багатою й цікавою історією.
Далі на школярів чекали нові враження. Вони побували у Миколаївському зоопарку – одному з найстаріших зоопарків України. Найкращий зоопарк в Європі з Мауглі та Багірою біля входу дозволив дітям помилуватися унікальною колекцією тварин, птахів та риб, з якими раніше знайомилися, гортаючи сторінки підручника.
Море вражень, позитивних емоцій, цікавих знайомств отримали учні Баштанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 від цієї поїздки. Екскурсія назавжди залишиться гарним спогадом у серцях дітей. А попереду – ще багато приємних, пізнавальних та захоплюючих подорожей цікавими місцями України.
Адміністрація школи та учні висловлюють щиру подяку народному депутату України Вадатурському А. О. за організовану екскурсію.
Шановний, Андрію Олексійовичу! Низький Вам уклін за розуміння і співпрацю. Бажаємо Вам міцно триматися на політичному Олімпі , бо лише з такими депутатами можливі позитивні зрушення у політиці нашої держави.
Хто підтримує підростаюче покоління, той працює на майбутнє!

     Ольга Максимова ,  заступник директора Баштанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Залишити відповідь