Баштанська міська рада

Чудова новина! Наш кінотеатр “Кінорай” розпочинає свою роботу!

24 червня 2018 року в м. Баштанка відбулося урочисте відкриття проекту «Кінотеатр під відкритим небом «Кінорай», що реалізовується в рамках співпраці громади з програмою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE).

“Кінорай”  розташовано на місці колишнього  танцювального майданчику біля районного будинку культури. Аби забезпечити комфортний перегляд фільмів глядачам, молодь власноруч облаштовувала лавки з піддонів.

Загальна вартість Проекту 183 тис. грн , в тому числі власний внесок громади  68 тис. грн.

Міський голова Іван Рубський зазначив: «Я із задоволенням підтримав ініціативу Молодіжної ради по створенню «Кінотеатру під відкритим небом «Кінорай». Відкриття такого кінотеатру є хорошим способом зростанням привабливості громади і підвищення її культурного життя в цілому. Перегляд гарного кінофільму на свіжому повітрі – відмінний спосіб розслабитися після робочого дня та провести час з сім’єю, друзями. Хотілося б відзначити найвищим балом згуртованість колективу Молодіжної ради та структурних підрозділів міської ради, які їм допомагали у реалізації проекту. Саме завдяки відповідальності та старанності кожного учасника, який брав участь в організації, кінотеатр все ж таки запрацював».

Урочисте перерізання стрічки було доручено міському голові Івану Рубському, програмному спеціалісту Програми «DOBRE» Наталії Сафроновій та членам Молодіжної ради. Також на урочистості завітав депутат обласної ради Геннадій Рубський.

Залишити відповідь