Баштанська міська рада

Благоустрій громадського кладовища в Новосергіївці

В 2018 році поминальну суботу  відмічали рано, тому за два суботника, що проводилися в п’ятницю,  організовано і дружно працівники територіального органу разом з громадою села прибрали та упорядкували територію в середині кладовища та за кладовищем села Новосергіївка.

Роботи зроблено багато, адже територія велика і засмічена. Люди повигрібали торішній сухостій, вирубали молоді пагони шипшини та акації, позбирали пляшки, старі вінки, поліетиленові пакети.

Т.в.о.старости Світлана Чернова висловлює велику вдячність небайдужим жителям, які відклали свої нагальні справи та прийшли на громадське кладовище прибрати місця, де спочивають їхні близькі та рідні. Хочу відмітити таких людей: К.І. Криворучко, Н.Г. Попенко, Н.В. Буц, С.І. Павленко, О.М. Новицький, М.О. Новицький, С.А. Сербул, В.В. Боєв, І.С. Пуховський, Ю.П. Вийванко, Л.В. Донченко, О.І. Кучеренко, Н.М. Ліпська, О.В. Трубнікова, та побажатиїм міцного здоров’я, мирного неба, достатку в домі. Надіюсь що в наступному році участь громади в субботниках буде активнішою.

Т.в.о.старости Світлана Чернова

 

Залишити відповідь