Баштанська міська рада

Благодійний концерт для допомоги родинам загиблих учасників АТО

Події

27 квітня в кінотеатрі «Юність» відбувся благодійний концерт для допомоги родинам загиблих учасників АТО.

На майданчику перед кінотеатром грав народний оркестр духових інструментів РБК (керівник Вінницький О. І.). Його звуки линули у всі куточки центру Баштанки, запрошуючи містян до участі в благодійному заході.

Ця непересічна в житті громади подія зібрала повну залу глядачів: учасників АТО, керівників району й міста, представників трудових колективів, учнів навчальних закладів міста та просто небайдужих громадян. Концерт підготовлено учасниками клубу «Баштанські барди» (координатор В.Г. Коваленко), що працює на базі літературно-мистецького клубу «Роксолана» при центральній районній бібліотеці, котрі відгукнулись на ініціативу районної спілки учасників АТО щодо благодійного збору коштів для родин загиблих воїнів-земляків.

Ведуча концерту, працівник ЦРБ Л. Є. Шкарбан, щиро подякувала всім, хто відгукнувся на запрошення та прийшов на концерт, наголосивши на тому, що проведення такого заходу – це найменше, що ми можемо зробити для загиблих земляків і їхніх дітей.

На заході зі словами підтримки подібних благодійних ініціатив виступили керівники району та міста О. Д. Славінський, І. В. Рубський. Вони відмітили те, як багато мешканців міста відгукнулися на запрошення та долучилися до цієї благодійної акції.

Голова районної спілки учасників АТО Микола Предко подякував усім небайдужим землякам та оголосив хвилину мовчання в пам’ять про загиблих воїнів.

«Баштанські барди» Юрій Мельник, Віталій Костенко, Сергій Значок та Віктор Коваленко виконали багато душевних і щирих, ліричних і патріотичних пісень. Особливо щемним моментом концерту була пісня Сергія Значка, яку він присвятив пам’яті загиблого односельця Олександра Яркова.

Приємним сюрпризом став виступ юнацького ВІА «Oнлайн» (керівник В. Костенко), що працює при БДЮТ. Юні виконавці вразили аудиторію своєю енергетикою і талантом, виконавши одну з пісень на «біс». Органічним завершенням концерту стала пісня, яка є неофіційним гімном бардівського руху, – «Как здорово, что все мы здесь сегодня собрались». І вдячні глядачі слухали її стоячи!

Мультимедійний та звуковий супровід концерту забезпечили працівники БДЮТ В. Чоботар та А. Шубинок. Організатори цього заходу висловлюють щиру вдячність директору Будинку дитячої та юнацької творчості Л. В. Комаристій за сприяння у його проведенні.

Всього у ході благодійного концерту було зібрано понад 11 тис. грн. На ці кошти буде виготовлено пам’ятну дошку загиблому захиснику Михайлу Олексієнку. Решту коштів, за загальним рішенням учасників АТО та родин загиблих військових, передано рідним М. В. Олексієнка.

Галина Борщевецька,

директор Баштанської ЦРБ

Залишити відповідь