Баштанська міська рада

Безмежна вдячність матерям

Події

Разом з спільнотою багатьох країн світу в Новоєгорівській ЗОШ вся шкільна родина відзначала День Матері. Готувалися до свята заздалегідь. Учні початкових класів малювали малюнки, виготовляли листівки, складали вірші, а учні 5-11 класів, вчителі і працівники школи писали монолог «До мами».

Вранці 13 травня, в неділю, кожен індивідуально привітав найріднішу людину, а 14 травня охочі мали змогу поділитися презентаціями про маму та виголосити монолог у шкільному колі. Приємно, що бажаючих виявилося чимало, а зворушливі звернення до мам довели, що любов до неньки не можна виміряти нічим. Найактивнішими виявилися учні 5 та 7 класів.

Запрацював шкільний радіовузол і полилися проникливі слова до мами учнів Жмури Софії, Бєлей Анжеліки Сербін Діани, Сакари Марини, Троїцької Юліани Стельмах Аліни, Гульвас Даші, Семків Павла, Бєлей Крістіни, П’ятаченко Валерії, Сербіна Олександра, Голюхової Джесіки, Катрюк Вікторії,  Головко Інни, Чубатенко Юлії, Кульчак Анастасії та Галай Ніки. Звучали пісні про маму, про родину і про рідну Україну – матір.

Лілія Танасюк,

педагог-організатор

Залишити відповідь