Апарат міської ради та виконкому

Список працівників Баштанської міської ради

на 01.07.2018 рік

П.І.Б. Посада Телефон робочий
1. Рубський Іван Васильович Міський голова 2-76-47
2. Луценко Людмила Іванівна Секретар міської ради 2-62-80
3. Драгуновський  Володимир Вікторович Перший заступник міського голови 2-65-44
4. Євдощенко Світлана Вікторівна Заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради 2-72-05
5. Кононенко Лариса Анатоліївна Керуюча справами виконавчого комітету 2-70-26
 

Старости

6. Климик Валентина Петрівна т.в.о. Добренського старости 9-62-46
7. Молодецький Павло Іванович т.в.о. Новоіванівкого старости 9-37-75
8. Рошиор Людмила Миколаївна т.в.о. Новопавлівкого старости 9-31-32
9. Чернова Світлана Миколаївна т.в.о. Новосергіївського старости 9-56-10
10. Халабуда Олександр Васильович т.в.о. Пісківського старости 9-36-38
11. Луценко Микола Олексійович т.в.о. Плющівкого старости 9-38-92
12. Золотухіна Олена Володимирівна т.в.о. Христофорівського старости 9-53-38
13. Волович Олег Михайлович т.в.о. Явкинського старости

 

9-33-22
14.            Чухаренко Світлана Миколаївна Староста с. Новоєгорівка
 

Відділ організаційно-кадрової роботи та контролю

15. Гладка ЮліяСергіївна Начальник відділу організаційно-кадрової роботи та контролю 2-67-47
16. Олексієнко Катерина

Сергіївна

Головний спеціаліст з кадрових питань 2-67-60
17. Бенедик Олена Іванівна Головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи та контролю 2-67-60
 

Загальний відділ

18. Змієвська Любов Олександрівна Начальник загального відділу 2-70-26
19. Шувалов Вадим Сергійович Спеціаліст І категорії 2-67-60
20.             Гапішко Інна Василівна Спеціаліст І категорії 2-67-47
21. Куцаконь Наталія Валерівна Секретар керівника 2-71-05
22. Кривенко Олена Антонівна Спеціаліст І категорії-помічник старости с. Новоіванівка 9-37-75
23. Моцаченко Надія Василівна Спеціаліст І категорії -помічник старости с.Новопавліка 9-31-32
24. Буц Наталія Віталіївна Спеціаліст І категорії -помічник старости с.Новосергіївка 9-56-10
25. Стовба Надія Олександрівна Спеціаліст І категорії -помічник старости с.Піски 9-36-38
26. Заливча Валентина Іванівна Спеціаліст І категорії -помічник старости с.Плющівка 9-38-92
27. Волович Емма Олександрівна Спеціаліст І категорії -помічник старости с.Явкине 9-33-22
28. Хруставка Лариса Володимирівна Спеціаліст І категорії -помічник старости с. Христофорівка 9-53-38
29. Нижник Наталія Борисівна Спеціаліст І категорії -помічник старости с. Новоєгорівка
30. Шелест Наталія Володимирівна Спеціаліст І категорії -помічник старости с. Добре 9-62-91

Юридичний відділ

31. Ситнік Ольга Миколаївна Начальник 2-77-04
32. Бондаренко Альона Олександрівна Спеціаліст І категорії юридичного відділу 2-77-04
33. Коханова Ірина Володимирівна Оператор комп’ютерного набору 2-67-47
 

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

34. Солонар Вікторія Михайлівна Начальник відділу бух.обліку та звітності 2-76-05
35. Раєвська Ірина  Сергіївна Головний спеціаліст 2-76-05
36. Бойченко Лариса Миколаївна Головний спеціаліст 2-68-47
37. Стасюкевич Олександр Сергійович Головний спеціаліст 2-68-47
38. Мосін Валерій Валерійович Спеціаліст І категорії 2-68-47
39. Великород Лариса Павлівна Головний спеціаліст-економіст 2-68-47
 

Відділ державної реєстрації

 

40. Черненко Олександр Олександрович Начальник відділу державної реєстрації 2-76-16
41. Коробков Дмитро Юрійович Головний спеціаліст-державний реєстратор

 

2-76-16
42. Швачка Вікторія Вікторівна Головний спеціаліст-державний реєстратор 2-70-48
43. Лебедєв Микола Миколайович Головний спеціаліст-державний реєстратор 2-76-16
44. Низик Руслан Романович Спеціаліст І категорії -державний реєстратор

 

2-70-48
 

Фінансовий відділ

 

45. Ліщук Наталія Анатоліївна Завідувач сектору видатків фінансового відділу 2-67-48
46. Ільчук Лілія Сергіївна Завідувач сектору доходів фінансового відділу 2-67-48
47. Єланцева Лілія Олександрівна Головний спеціаліст сектору видатків фінансового відділу

 

2-67-48
48. Гончар Оксана Володимирівна

 

Головний спеціаліст сектору доходів 2-67-48
 

Відділ енергоменеджменту, муніципальних ініціатив та інвестицій

49. Шафорост Наталія Григорівна Начальник відділу 2-72-52
50. Кунпан Тетяна Валеріївна Головний спеціаліст

 

2-72-52
51. Безручко Олена Сергіївна Спеціаліст І кат. Енергоменеджер 2-72-52
52. Острікова Марина Анатоліївна Спеціаліст І кат.

 

2-72-52
 

Відділ з питань земельних відносин та охорони навколишнього середовища

53. Бублик Іван Анатолійович Начальник відділу 2-76-49
54. Шевчик Світлана

Михайлівна

Головний спеціаліст 2-76-49
55. Трибрат Тетяна Володимирівна Головний спеціаліст 2-76-49
56. Пічура Олександр Іванович Спеціаліст  І категорії 2-76-49
57. Івасик Василь Вікторович Спеціаліст  І категорії 2-76-49
58. Чертов Олександр Васильович Спеціаліст с. Добре 9-62-91
59. Корольова Євгенія Митрофанівна Спеціаліст с. Явкино
60. Попенко Надія Григорівна Спеціаліст с. Новосергіївка 9-56-10
61. Даниленко Меланія Федорівна Спеціаліст с. Піски 9-36-38
62. Завицька Ірина Петрівна Спеціаліст с. Новоіванівка 9-37-75
63. Гончар Ганна Василівна Спеціаліст с. Плющівка 9-38-92
64. Броніцька Тетяна Петрівна Спеціаліст с. Христофорівка 9-53-38
65. Руденко Тетяна Анатоліївна В.о.спеціаліста с. Новопавлівка 9-31-32
66.            Б Балицька Марія Михайлівна cпеціаліст с. Новоєгорівка
 

Відділ з питань житлово-комунального господарства, благоустрою,

будівництва, розвитку інфраструктури та комунальної власності

67. Годін Олександр Петрович Начальник 2-76-59
68. Богун Наталія Василівна Головний спеціаліст 2-76-59
69. Мачура Олександр Сергійович Головний спеціаліст 2-67-74
70. Савченко Оксана Олександрівна Спеціаліст І категорії 2-76-59
71.             Славінський Руслан Вікторович Спеціаліст І категорії 2-67-74
 

Відділ з питань містобудування, архітектури, містобудівного кадастру

та цивільного захисту

72. Сириця Леонід Миколайович Начальник відділу

Головний архітектор ОТГ

2-73-84
73. Гудзь Віктор Геннадійович Головний спеціаліст
74. Шах Ірина Дмитрівна Інспектор с. Новоєгорівка
75. Чечуй Тетяна Іллівна Інспектор с.Добре 9-62-91
 

Відділ з питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськістю

76. Виноградова Олена Григорівна Начальник відділу 2-70-67
77. Заболотній Олександр Іванович Головний спеціаліст 2-70-67
78. Ковальова Любов Григорівна Головний спеціаліст 2-70-67
79. Заболотня Лідія Іванівна Інспектор по роботі з органами самоорганізації населення 2-67-47
 

Відділ з питань розвитку економіки, торгівлі та оподаткування

80. Комощук Олена Іванівна Начальник 2-71-70
81. Заворотнюк Тетяна Володимирівна Спеціаліст I категорії з питань електронних закупівель 2-71-70
82. Мисник Вікторія Вікторівна Головний спеціаліст 2-71-70
 

Господарська група

83. Басистий Сергій Васильович Водій
84. Русанова Лариса Василівна техпрацівник
85. Ландак Лариса Володимирівна Охоронник 2-71-05
86.  Гурова Ірина Романівна Охоронник 2-71-05
87.  Грастель Оксана Миколаївна Охоронник 2-71-05
88. Осіпцов Віталій Вікторович Завідувач господарством 2-67-74
89. Верба Тетяна Василівна Прибиральник Плющівського адмінприміщення
90. Копач Олена Андріївна Прибиральник Новоіванівка
91. Куцмида Тетяна Георгіївна, Прибиральник Христофорівського
92. Іваненко Тетяна Володимирівна, Прибиральник Пісківського адмінприміщення
93. Пентило Ольга Василівна, Прибиральник Добренського адмінприміщення
94. Криворучко Катерина Іллівна Прибиральник Новосергіївського
95. Гніда Валентина Анатоліївна Прибиральник Явкинського адмінприміщення
96. Руденко Наталія Анатоліївна Прибиральник Новопавлівського адмінпр.
97. Соломон Ольга Миколаївна Прибиральник Новоєгорівського адмінприм.
98. Значок Сергій Вікторович водій Добренського
99. Рошка Іван Родіонович водій Новоіванівського
100. Коверзнєв Георгій Олександрович водій Явкинського