Баштанська міська рада

Хореографічний ансабль “Славія” відзначив своє 15-річчя

11 квітня святково та феєрично зустрів своє 15-річчя  зразковий дитячий хореографічний ансамбль «Славія» Баштанського районного Будинку культури, незмінним керівником якого є Валентина Чоботар.

З цією святковою подією привітали колектив та керівника міський голова І.В. Рубський, керівник апарату РДА, виконувач функцій та повноважень голови райдержадміністрації О.В. Гайдаш, провідний методист з народної хореографії і методист І категорії Миколаївського МОЦНТ та КОР А.В. Кривошей  та Л.П. Древіна.

З жовтня 2003 року Чоботар В.Ю. працює керівником танцювального колективу «Славія» Баштанського РБК.

У 2007 році високий професійний рівень Чоботар В.Ю. підтверджений присвоєнням звання «зразковий» дитячому хореографічному ансамблю «Славія».

Дитячий колектив «Славія», під керівництвом В.Ю.Чоботар, постійний учасник всіх культурно-мистецьких заходів, які проходять в місті Баштанка та районі, вони активні учасники обласних, регіональних, Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів, оглядів-конкурсів з народного, бального та сучасного танцю. Ансамбль переможець та володар Гран-Прі, золотий медаліст та володар призу «Глядацьких симпатій» Міжнародної телевізійної конкурсної програми «Південний експрес» в м. Ялта (2005), бронзові призери Всеукраїнського фестивалю хореографії «Арабески» в м. Нікополь (2008р) та Міжнародного фестивалю танцю «Мегаполіс» в м. Харків (2013р).

У 2015 році зразковий колектив «Славія» брав участь:

– в регіональному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Миколаївські зорі», де був відзначений Дипломом переможця (І місце);

– в обласному огляді хореографічних колективів сюжетного танцю та малих форм, приніс колективу почесне І місце та запрошення на Регіональний конкурс сюжетного танцю та малих форм «Чарівний чобіток» (м. Очаків).

У 2016 році:

– в регіональному конкурсі сюжетного танцю та малих форм «Чарівний чобіток» – І та ІІ міс.

– в обласному конкурсі хореографічного мистецтва «Перлина Прибужжя» – І та ІІ міс.

– в обласному відбірковому турі V-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії ім.Павла Вірського – ІІ міс.

2017 рік – Участь хореографічного колективу «Славія» у Всеукраїнському фестивалі «Гармонія душі» в м.Києві принесла три І місця в номінаціях: народна, бальна та сучасна хореографія. А також головний приз – Сертифікат на 1000 євро на поїздку до Болгарії в Міжнародний табір «Вместе».

– Участь в Міжнародному фестивалі-конкурсі «Інтер Фест Кітен» приніс колективу найвищу нагороду – Гра-прі.

– ІІ місце у Всеукраїнському фестивалі конкурсі хореографічного мистецтва «Миколаївські зорі»

– І місце в обласному конкурсі «Перлина Прибужжя»,

2018р. – І місце в національному хореографічному конкурсі «Розмаїті самоцвіти» в м. Львів,

– І та ІІ місця в регіональному конкурсі сюжетного танцю та малих форм «Dance Day»

Талановитий керівник привила своїм вихованцям любов до прекрасного хореографічного мистецтва, це стало поштовхом їх вступу у вищі навчальні заклади. Випускники колективу вже стали професійними хореографами і мають своїх учнів.

 

Залишити відповідь