Баштанська міська рада

Акція «Допоможи бійцю АТО»

З метою виховання почуття патріотизму, формування активної громадської позиції та почуття обов’язку перед своєю вітчизною в Плющівській ЗОШ І-ІІІ ступенів в рамках тижня історії організована акція «Допоможи солдату», присвячена Дню Захисника Вітчизни та Дню українського козацтва.

Про маленькі подвиги  учнів не пишуть у газетах і не знімають сюжетів. А вони, як і дорослі, допомагають військовослужбовцям як можуть: роблять обереги, пишуть листи, щоб підтримати наших солдатів і вкотре нагадати: “Тримайтеся, ми з вами!” Школярі об’єдналися у потужний фронт допомоги нашій армії і роблять маленькі дива, які щодня рятують людські життя, підтримуючи дух військовиків.

Школярі нашої школи об’єдналися разом з батьками та організували збір гуманітарної допомоги для військовослужбовців, які захищають кордони нашої країни на Сході. Разом зібрали  понад 6 ящиків з  необхідними для наших солдатів речами. Це продукти харчування довготривалого зберігання, солодощі, консервація, засоби гігієни, теплий одяг, нижня білизна, шкарпетки. В цих речах найголовніше ‒ частинка дитячої любові і домашнього тепла. Дитячі малюнки та обереги, виготовлені руками школярів, стали для захисників окремим,  дорогим серцю подарунком. Адже у всіх українських дітей є одне спільне бажання: нехай, нарешті, в Україні запанує МИР!

Залишити відповідь