Баштанська міська рада

30-ї сесія Баштанської міської ради 7 скликання відбулась

Голова об’єднаної громади Іван Рубський привітав з днем народження депутатів міської ради Олександра Мазуренка та Олега Бронзу, після привітань затвердили порядок денний 30-ї сесії Баштанської міської ради 7 скликання, яка відбулась 11 листопада.

На засідання сесії були запрошені

  • Корженко Світлана Олександрівна – виконувач обов’язків керівника Баштанської місцевої прокуратури;
  • Куруч Дмитро Ілліч – головний державний інспектор управління Держпраці в Миколаївській області;
  • Олексієнко Оксана Вікторівна –  страховий експерт з охорони праці Баштанського відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України в Миколаївській  області;
  • Литвиненко Павло Васильович – директор спортивно-технічного клубу товариства сприяння обороні України.

На засідання сесії прибуло 20 обранців з 26.

Міська рада затвердила проект рішення про виконання міського бюджету за 9 місяців 2018 року. З основними показниками виконання міського бюджету та внесенням запропонованих змін і доповнень на 2018 рік ознайомила присутніх заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Баштанської міської ради Світлана Євдощенко.

Одним з важливих питань громади, що було винесено на розгляд депутатів, – затвердження структури та штатної чисельності апарату і виконавчих органів Баштанської міської ради на 2019 рік. В ході розгляду на засіданнях постійних комісій депутатами було запропоновано голосувати про ведення додаткових штатних одиниць окремо. Депутати окремо проголосували  та підтримали пропозицію про введення до структури відділу з питань містобудування, архітектури та містобудівного кадастру  штатної одиниці – інженер з охорони праці. А пропозицію про введення до структури відділу з питань розвитку економіки, торгівлі та оподаткування штатної одиниці – головний спеціаліст – інспектор з праці – депутати не підтримали.

Розглянувши питання порядку денного, на завершення роботи депутати підтримали низку звернень та прийняли відповідні рішення, після чого головуючий закрив засідання тридцятої сесії.

Нагадуємо, що робота сесії транслюється на офіційному веб-сайті міської ради в режимі онлайн (http://bashtanka.org.ua), також переглянути відео у записі ви можете за посиланням: Відеозапис.

 

Залишити відповідь