Баштанська міська рада

Другий тренінг з «Регіональною антикорупційною мережею»

9 липня пройшов другий тренінг в рамках проекту, що реалізується Асоціацією сільських, селищних рад та об’єднаних територіальних громад України в партнерстві з «Регіональною антикорупційною мережею».

Виконавчий директор Херсонського регіонального відділення “Асоціації сільських, селищних та об’єднаних громад України” Тетяна Гвоздь привітала присутніх та запросила до слова міського голову Івана Рубського, який привітав учасників та побажав їм плідного тренінгу, а також виразив свою впевненість у тому, що подібні навчання результативні та корисні для усіх учасників заходу.

Тренінг провели кваліфіковані експерти-наставники проекту «Регіональна Антикорупційна Мережа» Елліна Шнурко-Табакова та Володимир Міщенко. В заході взяли участь міський голова, працівники апарату міської ради, т.в.о. старости, помічники старост, представники громадських організацій.

Програма семінару передбачала ознайомлення з “Використанням методології OSINT” – пошук та аналіз інформації. Також учасники семінару мали можливість поглибити свої знання з питань: як провести розслідування завдяки Інтернету, які ресурси потрібно використовувати, як шукати інформацію, отримали поради щодо безпечної та ефективної пошукової роботи.

Тож від даного тренінгу учасники заходу отримали нові знання, які вони зможуть використати на практиці, а також отримали відповіді на питання що хвилюють. Тренінг пройшов на високому рівні. Інформація була подана в доступній цікавій формі. Керуюча справами виконавчого комітету міської ради Лариса Кононенко подякували за проведений майстер-клас, а також за отримання теоретичних знань.

 

Залишити відповідь