Баштанська міська рада

Новосергіївці вшанували пам’ять про жертв війни

Події

Ранок 22 червня 2018 року на території  Новосергіївського територіального органу розпочався з приспущення Державних Прапорів України із чорними стрічками на адмінбудинку територіального органу, установах та закладах усіх форм власності.

О 10.00 біля Пагорба Слави були проведені заходи щодо  вшанування пам’яті загиблих під час війни в Україні: покладено квіти до Пагорба Слави,  т.в.о. старости Чернова С.М. виголосила слова скорботи по одній із самих сумних дат для жителів України – 22 червня 1941 року . В цей день ми згадуємо усіх загиблих – на полі брані під час визвольних боїв, в тилу від голоду та поневірянь, закатованих у неволі. Гірка доля не оминула жодної української родини. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять про них. Було зупинено роботу в усіх установах і закладах, призупинено рух приватного транспорту з подаванням відповідних сигналів.

Завідуюча бібліотеки Кучеренко Т.В. організувала в бібліотеці тематичну виставку, присвячену Дню скорботи і вшануванню пам’яті жертв війни в Україні. В цей день в закладах культури було обмежено проведення розважальних заході.

Світлана Чернова,

т. в. о. старости Новосергіївського ТОВК

Залишити відповідь