Баштанська міська рада

Зустріч міського голови Івана Рубського з добренською громадою

8 травня міський голова І.В. Рубський разом з заступником голови з питань діяльності виконавчих органів ради С.В. Євдощенко відвідали Добренську громаду на прохання жителів села.

Розпочав зустріч міський голова зі звіту про пророблену роботу в Баштанській ОТГ. Жителів села цікавила лише робота та витрачені кошти саме в їхньому селі, тому розпочалась зустріч напружено, адже деякі добренці не мали терпіння вислухати відповідь на запитання та поступово діалог налагодився.

Під час зустрічі було озвучено ряд питань та пропозицій. Так, ремонт дороги Добра – Баштанка планується роботи в цьому році за рахунок держбюджету, адже дороги між населеними пунктами знаходяться на балансі облдержадміністрації.

Також мешканців цікавили доходи села, які надійшли в громаду. На ці питання відповіла заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Євдощенко. Так, за 2017 рік дохід сіл Добре і Новоєгорівка (об’єднаний) складав 7,5 млн грн. У нього входить податок на доходи фізичних осіб та одноосібників, земельний податок, акцизний податок та інші. У цьому році спеціалістами міської ради та територіальних органів виконавчого комітету планується розмежувати кошти між Добренським та Новоєгорівським старостинськими округами, так як у 2017 році на базі колишньої Добренської сільської ради створено два старостинських округи.

Варто зазначити, що після створення ОТГ з міського бюджету здійснюється утримання шкіл, садочків, закладів культури: сільських будинків культури, клубів, бібліотек, закладів первинної медицини, соціальні питання та благоустрій об’єктів. На утримання школи в селі Добре за три місяці поточного року витрачено 926 тис. грн, а на садочок ‒ 200 тис. грн. У 2018 році всього на утримання школи заплановано 3,9 млн грн. Сюди входить заробітна плата, енергоносії, харчування пільгової категорії дітей та інші витрати.

Жителів села цікавило питання ремонту ФАПу та його фінансування, на що отримали відповідь: ремонт планується здійснити в 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету, передбаченої на реформування галузі медицини.

Озвучувалась проблема співпраці з КП «Добробут». Перед цим, після засідання виконкому, відбулася нарада міського голови, т. в. о. старост та старости с. Новоєгорівка з керівництвом КП «Добробут» щодо налагодження співпраці між підприємством та старостинськими округами з питань благоустрою.

Пропозиції щодо чищення ставка, заміни котлів у закладах освіти в цілях економії, чищення колодязів, встановлення банкомату міський голова взяв під власний контроль їх вивчення.

Також було озвучено проблему співпраці депутата з мешканцями села. На жаль, добренці не обрали свого депутата від села, адже на вибори прийшла мала кількість людей і жоден кандидат не набрав потрібну кількість голосів.

Постає питання! Чому люди не володіють інформацією в достатній мірі, адже вся інформація завжди у вільному доступі. Чи може просто йде боротьба за тепле місце під сонцем? Надаючи неправдиву інформацію, деякі особи підбурюють людей, переконуючи їх, що все погано, а цікаво чи до цього було краще?

Залишити відповідь