Баштанська міська рада

Плющівці відзначили День Перемоги

Чимало свят дарує нам весна,

Як в рідний дім повернення з дороги.

Та є найбільш хвилююча для нас –

Велична пам’ять Перемоги.

Усе далі відходять у минуле грізні роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто поклав на вівтар Перемоги своє життя. Той, хто пережив цю війну, ніколи не зможе про неї забути! Вона назавжди залишиться в їх пам’яті і серці! І молоде покоління, яке народилося вже після тих подій, повинне завжди зберігати пам’ять про ту страшну війну.

 

Саме тому біля пам’ятника полеглим за визволення с. Плющівка 9 травня відбулися урочисті заходи, присвячені  Дню пам’яті та примирення і 73-й  річниці від Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Зібралися тут і дорослі, і малі. Линули над селом проникні слова про біль українців, про необхідність єднання, про непереможне бажання молоді жити у мирі та злагоді.

Сльози бриніли на очах у всіх, хто слухав композиції у виконанні учнів школи Кремендюк Юлії та Матвійчука Дениса «Герої не вмирають» та «На місячній доріжці зустрілись дві душі…»

Ведучі заходу, учні Плющівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, згадали ті далекі події Другої світової війни та провели паралель між минулим та сьогоденням.

Ми схиляємо голови перед ветеранами Другої світової, які захистили своїх дітей та онуків від ворога, врятували від голоду та розрухи у важкі післявоєнні часи. На біографіях таких людей зростають нові покоління. Їхній приклад безмежної відданості Україні,  взаємодопомоги, готовності віддати останнє – важливий і сьогодні.

На урочистостях були присутні помічник т.в.о. старости Заливча Валентина Іванівна та депутат Баштанської міської ради Таранкова Світлана Володимирівна. Вони звернулися до присутніх із словами привітання та закликали до єднання всіх – і молоді, і старшого покоління – у високому прагненні до миру та єднання.

Присутні заходу вшанували пам’ять загиблих і померлих учасників Другої світової війни та бойових дій на сході України хвилиною мовчання, а учні поклали квіти до пам’ятника загиблих воїнів.

В.Й. Лободовська,

 заступник директора школи з виховної роботи

 

Залишити відповідь