Баштанська міська рада

День села в Новопавлівці

Ранок 1 травня в селі Новопавлівка розпочався веселим шумним ярмарком, який розмістився біля будинку культури.

Завітали на свято не лише мешканці села, а й гості з сусідніх старостинських округів разом з міським головою Іваном Рубським, начальником відділу розвитку культури й туризму виконавчого комітету міської ради Наталією Ракітіною, щоб всією громадою відсвяткувати День села.

Веселий гамір та сміх розносився селом. На ярмарці пропонували придбати не лише харчові продукти, а й роботи народних умільців. Були встановлені батути для гамірної малечі. В приміщені будинку культури розмістили виставку робіт, виготовлених власноруч місцевими талантами.
Продовженням заходу стала концертна програма «Моє село – найкраще місце на землі».
Жителів громади щиро вітали міський голова І. В. Рубський та в.о. старости Л.М. Рошиор, які бажали всім здоров’я, миру, фінансового процвітання і єднання навколо свого села.

Кращим представникам громади т.в.о. старости Людмила Рошиор вручила грамоти за вагомий особистий внесок у розвиток Новопавлівської територіальної громади та активну участь в її громадському житті, а також – подарунки сім’ї Анатолія та Ольги Старостін, які біля свого будинку побудували дитячий майданчик.

Міський голова І.В. Рубський нагородив грамотами керівника народного ансамблю української пісні «Берегиня» О.В. Сука та народний ансамбль української пісні «Берегиня» Новопавлівського сільського будинку культури за високий рівень виконавської майстерності, творчий потенціал активну участь у районних, обласних і всеукраїнських фестивалях та оглядах народної творчості, активну участь у культурному житті Баштанщини та з нагоди відзначення Дня села Новопавлівка.

Святковим концертом вітали односельчан працівники та аматори сцени будинку культури села Новопавлівка та учасники художньої самодіяльності Добренського будинку культури. Готувалися до цього заходу заздалегідь і дуже старанно, в результаті концерт пройшов на високому рівні.
Варто зазначити, що програма була насичена: віршики, у виконані вихованців дитячого садочка, танці, гуморески,  майстерне виконання та милозвучні голоси дарували глядачам можливість сповна насолодитися піснями. Чи це були сольні виступи, чи дівчатка співали в дуеті – кожного разу вдячна публіка підносила їх на хвилі аплодисментів. Не обійшлося свято без участі чудового народного ансамблю української пісні «Берегиня» Новопавлівського сільського будинку культури, звучання пісень у їхньому виконанні викликало шквал овацій.

Під час концертної програми, за традицією, вшанували та привітали подружжя, яке святкувало діамантове весілля, Михайла Івановича та Зінаїди Петрівни Зубікових, найстарших жителів села – О.Ю. Васільєву, В.К. Пшеничну, А.Г. Лобанову, Г.С. Гайдабас, М.З. Нечаєнко, родини, які живуть у парі понад 50 років –Годецьких, Колісніченко, Зубікових, дві родини Міненко, сім’ї, у яких народились немовлята, до речі, одна з сімей має двійню. Кожній із цих категорій адресувалися щирі слова, мелодійні пісні та невеличкі подарунки.

Завершилася концертна програма розіграшем безкоштовної лотереї, призи на які надали місцеві товаровиробники.

Щиро вдячні жителям села за теплу атмосферу, активну участь. Надіємось, це свято стане гарною традицією, вона збиратиме у дружнє коло всі сім’ї й родини.

 

Залишити відповідь