День: 11.02.2019

Звітуємо перед громадою

11 лютого 2019 року в адмінприміщенні Новосергіївського територіального органу відбулися загальні збори громади, на яких звітували про пророблену роботу за 2018 рік депутати Баштанської міської ради Тетяна Сотнікова, Тетяна Кучеренко та т. в. о. старости Світлана Чернова.

Звіт по опитуванню щодо якості послуги водопостачання в ОТГ

З 30 січня по 8 лютого 2019 року проводилося опитування щодо якості послуги водопостачання в ОТГ, позаяк у партнерстві з програмою USAID/DOBRE наша ОТГ обрала водопостачання як пріоритетну послугу для поліпшення. В опитуванні взяли участь 243 респонденти. Отримали такі результати.

Обережно, вогонь!

8 лютого 2019 року серед учнів Новосергіївської школи була проведена виховна година: «Обережно, вогонь!». У даному заході взяли участь учні 1-5 класів, які оформили стіну «попередження» своїми малюнками і отримали багато цінної інформації.

Привітання міського голови з Днем Святого Валентина

Шановні баштанчани! Сердечно вітаю вас з Днем Святого Валентина – Днем закоханих! Кохання – це сила життя, що здатна розбити будь-які перепони. Любов дає нам наснагу жити і працювати. Бережіть цей талант і не забувайте радувати своїх рідних та близьких не лише у День Святого Валентина, але й протягом усього…