Баштанська міська рада

20.09.2018 відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

20 вересня під час чергового засідання виконавчого комітету Баштанської міської ради, яке провів голова об’єднаної громади Іван Рубський, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

Рішенням виконавчого комітету Баштанської міської ради затверджено нові тарифи на водопостачання і водовідведення, які вводяться в дію в 15-денний термін з дня повідомлення про це споживачів.

У ході засідання члени виконкому затвердили проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт Плющівського закладу дошкільної освіти №13 «Пролісок» та реконструкцію нежитлового приміщення під адмінприміщення Новоєгорівського територіального органу (коригування). Також надали дозвіл на передачу майна комунальної власності Баштанської об’єднаної територіальної громади з балансу Баштанської міської ради на баланс відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету міської ради та на баланс і в оперативне управління КП «Добробут».

Крім цього, затвердили систему енергетичного менеджменту (енергоменеджменту) та енергетичного моніторингу (енергомоніторингу) в бюджетній сфері Баштанської об’єднаної територіальної громади.

Членами виконавчого комітету розглянуто заяви жителів громади та прийнято рішення щодо надання дозволу квартирам статусу службового житла та видачу ордерів, присвоєння поштової адреси магазину, розташованому в селі Добре, та об’єктам охорони здоров’я, що передані до комунальної власності об’єднаної територіальної громади Баштанської міської ради, на дарування житлового будинку та продаж ½ частки житлового будинку. Крім цього, внесено зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 28 серпня 2017 року № 131 «Про виведення з житлового фонду села Новоєгорівка жилого будинку розташованого за адресою: с. Новоєгорівка, вул. Лесі Українки, 38».

Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет, також було питання щодо встановлення шлагбауму при в’їзді на вул. С. Бойченка зі сторони м. Новий Буг, яке члени виконкому не підтримали.

На засіданні виконкому також розглянуто протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 197, 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накладено на громадян адміністративні стягнення.

Залишити відповідь