Порушення Правил благоустрою.

19 травня відбулося засідання адміністративної комісії при виконкомі міської ради. Розглядалося сім адміністративних справ – за порушення Правил благоустрою ( за ст. 152 КУпАП) та одну адмінсправу – за порушення Правил користування жилими будинками і жилими приміщеннями.

У відношенні правопорушників накладено штрафів на суму 3791 грн

19 травня інспекторами КО «Правопорядок» у балці,  між територією колишньої харчосмакової фабрики та вулицею Набережною, було виявлено купу побутового сміття. В результаті її обстеження, по знайденим речовим доказам ними встановлено правопорушника. Це – Семиліт Віктор Петрович, який проживає в м.Баштанка по вул.Набережна,3. У відношенні нього складено адмінпротокол за ст. 152 КУпАП  та направлено на розгляд адміністративної комісії при виконкомі міської ради. Правопорушник запевнив інспекторів КО «Правопорядок», що побутове сміття буде прибрано.

З 15 по 19 травня при організаційному супроводі КО «Правопорядок», за участі правопорушника, на якого, за рішенням суду, накладено адміністративне стягнення у вигляді 40 годин громадських робіт, а також членів спілки рибалок ставу «Солений» проводилися роботи з приведення в належний санітарний стан земельної ділянки, яка розташована між ставом «Солений» та магазином «Фаворит» (біля «маленької греблі»). КП «Добробут» надав допомогу по вивозу сміття, гілок трактором з причепом.

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Ви повинні бути авторизовані, щоб розмістити комментар.